PORADY PRAWNE DLA DENTYSTY

Redakcja portalu
Porady prawne r.pr. Aleksandrę Kosiorek i adw. Damiana Koniecznego

Kancelaria Kosiorek & Konieczny s.c. została założona przez r.pr. Aleksandrę Kosiorek i adw. Damiana Koniecznego w 2013 roku.

Od początku głównym obszarem działalności partnerów było prawo medyczne i farmaceutyczne, zarówno w codziennej działalności podmiotów wykonujących działalność leczniczą, jak również w różnorakich postępowaniach związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych.

Prawnicy kancelarii świadczą bieżącą obsługę i doradztwo na rzecz podmiotów sektora ochrony zdrowia, występują w postępowaniach odszkodowawczych, reprezentują lekarzy i personel medyczny w postępowaniach karnych, etc.

Poza praktyczną stroną działalności rynku ochrony zdrowia wspólnicy od niemal 10 lat zajmują się też nauczaniem prawa medycznego, obsługą organów samorządu lekarskiego oraz działalnością publikacyjną – zarówno w ramach periodyków branżowych, jak i Gdańskiej Biblioteki Prawa Medycznego.

Działania na rzecz poprawy i krzewienia prawa medycznego zaowocowały powołaniem w 2018 roku fundacji                          Instytut – Specjaliście Prawa Ochrony Zdrowia, w której organach oboje zasiadają.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie potrzeby 24 godziny na dobę,7 dni w tygodniu.

Kosiorek & Konieczny KANCELARIA PRAWNA

Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje 

biuro@kkkancelaria.pl