POZNAJMY SIĘ

Dentystka Agnieszka Czechumska uśmiechnięta w białej marynarce

Witaj,

miło że tu jesteś.

Nazywam się Agnieszka Czechumska.

Jestem gdańszczanką z urodzenia i wyboru. Tutaj zdobywałam swoje wykształcenie. To właśnie regularne spacery nad brzegiem morza dostarczają mi inspiracji życiowej oraz zawodowej.

Pracowałam w wielu miejscach m.in.: w Gdańsku, Warszawie, Londynie (Wielka Brytania). Doświadczenia te pozwoliły mi spojrzeć na stomatologię z różnych punktów widzenia.

Propaguję małoinwazyjne metod leczenia. Jestem certyfikowanym lekarzem kilku systemów nakładkowych. Prowadzę kursy on-line oraz stacjonarne dla stomatologów z leczenia nakładkami ortodontycznymi.

Współpracuję z redakcją „Nowego Gabinetu Stomatologicznego”, w którym publikuje artykuły o zasadach pracy alignerami.
Jestem wykładowcą w „Szkole Stomatologii”.

Wchodzę w skład Komisji ds. Opiniowania Sądowo-Lekarskiego przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Gdańsku.

Jestem holistyczna. Współpracowałam z osobami niepełnosprawnymi, z dziećmi z chorobami genetycznymi, ludźmi wielu nacji i różnym wieku. Każdy otrzymał pomoc, znalazł zrozumienie i uśmiech.

Powszechnie wiadomo, żeby zrozumieć problemy stomatologiczne, trzeba mieć wiedzę.
By dostęp do niej był łatwiejszy, postanowiłam podzielić się nią i moim doświadczeniem, inicjując powstanie Portalu dentystaradzi.pl
Wraz z zespołem fachowców publikujemy artykuły z rzetelną stomatologiczną wiedzą.

Portal jest miejscem gdzie można zadać pytanie, i otrzymać na nie fachową odpowiedź. Ilość zadawanych pytań świadczy o potrzebie jego istnienia.

Wiedzy poszukują nie tylko pacjenci, ale także dentyści. Szukają oni profesjonalnej informacji. Chcą podążać za nowinkami technologicznymi, które usprawnią ich codzienną pracę. Potrzebują pomocy w sytuacjach skomplikowanego leczenia. Z myślą o nich na portalu założona została zakładka STREFA DLA LEKARZY.

Zapraszam specjalistów i firmy związane z szeroko pojętą stomatologią do współpracy.

Moje marzenia:

  • Aby portal dentystaradzi.pl stał się dla pacjentów podstawowym źródłem wiedzy stomatologicznej i tym samym prowadził ich do zdrowia.
  • Dla dentystów, stał się istotnym wsparciem pomagając im osiągnąć satysfakcję zawodową.

Przy Waszej pomocy mogą się one ziścić. Czego Nam życzę,

dr n. med. lek. dent. Agnieszka Czechumska