Top 10 artykułów DENTYSTARADZI.PL w 2022 r.

Redakcja portalu
trofeum top 10 artykulow dentystaradzi pl w 2022 o leczeniu prostowanu zebow

Dla stałych i nowych Czytelników przygotowaliśmy listę 10 najbardziej docenionych przez was artykułów w 2022 r. Jedne wygenerowały ogromną czytelność, inne natomiast zgromadziły liczne komentarze. Zapraszamy

Nr 10 Jakie są sposoby, by mieć proste zęby?

Z artykułu czytelnicy dowiadują się o aktualnych sposobach i cenach na posiadanie prostych zębów np. leczenie nakładkami ortodontycznymi, bonding zębów, licówki, leczenie aparatem stałym. Odpowiedziano również na pytanie o domowe i błyskawiczne sposoby prostowania zębów.

https://dentystaradzi.pl/prostowanie-zebow/

Nr 9 Ile kosztuje leczenie aparatem stałym na zęby?

Grudniowy artykuł stał się strzałem w dziesiątkę ze względu na planowanie swoich wydatków w 2023 r. związanych ze zdrowiem. Na podstawie analizy wielu regionów w Polsce powstało podsumowanie cen leczenia aparatem stałym. Obiecaliśmy również, że na początku 2023 r. aktualizujemy artykuł w celu umieszczenia w nim cen po ewentualnej podwyżce związanej z początkiem roku. Zapraszamy po aktualne informacje na portal i do artykułu.

https://dentystaradzi.pl/ile-kosztuje-leczenie-ortodontyczne-aparatem-stalym/

Nr 8 Co zrobić przed i po usunięciu zęba?

Jak przygotować się do usunięcia zęba w tym zęba mądrości? Jak wygląda zabieg? Jakie są zalecenia tuż po zabiegu oraz w następnych dniach tak by nie rozwinął się stan zapalny a zębodół goił się prawidłowo?

https://dentystaradzi.pl/usuniecie-osemki-8-zeba-madrosci/

Nr 7 Co zrobić jak nie ma się zęba?

Jakie są konsekwencje gdy brakuje zęba? Czym można uzupełnić brak zęba? Co to jest most protetyczny? Zasady uzupełniania braku zęba przy pomocy mostu protetycznego? Zasady uzupełniania braku zęba przy pomocy implantu?

https://dentystaradzi.pl/jak-uzupelnic-brak-jednego-zeba/

Nr 6 Idealna szczoteczka do zębów. Jaka będzie dla mnie najlepsza, elektryczna czy ręczna?

Dla kogo jest szczoteczka ręczna, a dla kogo elektryczna? Jak działają szczoteczki elektryczne, soniczne, ultradźwiękowe? Jak czyści się zęby różnymi szczoteczkami? Jakie są dostępne tryby pracy szczoteczek elektrycznych? Jak dbać o szczoteczki by działały jak najdłużej?

https://dentystaradzi.pl/idealna-szczotka-do-zebow-elektryczna-czy-reczna/

Nr 5 Dentysta dla dzieci

Kompleksowy artykuł „Dentysta dla dzieci, leczy i edukuje” uplasował się w połowie listy, dlaczego?

Znajdziesz w nim informacje o koszyku świadczeń NFZ i zabiegach wykonywanych w gabinetach prywatnych. Przeczytasz o zasadach profilaktyki próchnicy zarówno tych domowych jak i gabinetowych. Dużo miejsca poświęcono ortodoncji dla dzieci oraz najważniejszym zasadą mycia i dbania o zęby dzieci tak by mleczaki i pierwsze zęby stałe miały piękne i zdrowe.

https://dentystaradzi.pl/dentysta-dla-dzieci/

Nr4 Dlaczego żeby bola?

Wielu czytelników szukało odpowiedzi o przyczyny bólu zębów?  Opisano przyczyny małego, średniego i dużego bólu zęba. Dlaczego zęby bolą po nocy? Wrażliwość zębów na słodycze. Co ma stan zapalny zatok przynosowych do bólu zębów? I wile innych…

https://dentystaradzi.pl/dlaczego-zeby-bola/

Nr 3 Jakie są w Polsce firmy nakładek ortodontycznych?

Liczni czytelnicy odwiedzali portal w celu przeczytania informacji o obecnych na polskim rynku firmach nakładek ortodontycznych. Rzeczywiście redakcja portalu zauważyła braki wiedzy w tym zakresie co mogło spowodować brak świadomej decyzji o możliwościach wyboru zarówno metody jak i firmy nakładek. Wśród najpopularniejszych artykułów były:

https://dentystaradzi.pl/invisalign-opinie-o-nakladkach-i-leczeniu/

https://dentystaradzi.pl/orthero-opinie-o-nakladkach/

https://dentystaradzi.pl/dr-smile/

Nr 2 Co to są nakładki prostujące zęby?

Na podium, już drugi raz z rzędu, uplasował się kompleksowy artykuł opisujący liczne aspekty związane z „modnymi” obecnie przezroczystymi nakładkami do prostowania zębów. Znajdziesz w nim opis metody leczenia nakładkami i czym różnią się od aparatów stałych? Cennik. Liczne komentarze czytelników na które odpowiedziała zarówno redakcja, jak i nasza redaktor naczelna dr Agnieszka Czechumska. Zapraszamy do czytania i zadawania pytań.

https://dentystaradzi.pl/nakladki-prostujace-na-zeby/

Nr 1 Ortodoncja vademecum wiedzy

Pierwsze miejsce zdobył w tym roku nowy ekspercki artykuł napisany przez lekarza, o najważniejszych aspektach ortodoncji zarówno prywatnej i na NFZ w Polsce. Liczne rozdziały opisują metody, ceny, opinie oraz rekomendacje postępowania zarówno w odniesieniu do wad zgryzu dorosłych jak i dzieci. Świetne zdjęcia aparatów i rekomendacje dr Czechumskiej sprawiają, że artykuł staje się coraz bardziej rozpoznawalny i polecany zarówno przez pacjentów jak i lekarzy. Zapraszamy

https://dentystaradzi.pl/ortodoncja-vademecum-wiedzy/

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI