„Zdrowie dla wszystkich.”

swiatowy dzien zdrowia 2023 u dentysty zeby i jama ustna to podstawa zdrowego organizmu dzieci doroslych Pokazana Pani symbol 75 rocznicy zalozenia WHO

7 kwietnia 2023 r. obchodzimy „Światowy Dzień Zdrowia” pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich”.

Od 75 lat kraje połączone w światowej organizacji WHO, promują zdrowie. Robią wiele, aby każdy i wszędzie mógł czuć się zdrowo i bezpiecznie. Przez ten czas WHO podejmowała kluczowe wyzwania związane z poprawą warunków społecznych, aby ludzie rodzili się, dorastali, pracowali, żyli i starzeli się w dobrym zdrowiu.

Nasz Portal DentystaRadzi.pl w założeniu służy pomocą w promowaniu zdrowia jamy ustnej.

Jak nie wszyscy wiedzą, zdrowie całego organizmu zależy min. od zdrowia w jamie ustnej. W publikowanych artykułach przybliżamy  możliwości leczenia jakimi dysponuje obecnie stomatologia.

Pomagamy znaleźć drogę do stomatologa łamiąc uprzedzenia i lęki np. w artykule „Boli ząb, gdzie szukać pomocy na NFZ?, czy „Rak jamy ustnej -co powinienem wiedzieć?”
Jesteśmy źródłem rzetelnej i fachowej wiedzy dla wszystkich, którzy rozumieją, że zęby nie tylko leczymy, ale i należy je „prostować” czyli leczyć ortodontycznie.
Zapraszamy do naszego Vademecum Ortodoncji, czy do artykułu tylko na temat Przezroczystych nakładek ortodontycznych.

Publikując artykuły dbamy o ludzi starszych np. ” Ubytki erozyjne (nadżerki szkliwa) u seniorów i nie tylko.„, jak i maluchy ” Kto to jest i czym się zajmuje stomatolog dziecięcy„.

Mamy tym samym nadzieję, że kładąc swoją niewielką cegiełkę pomagamy w budowaniu zdrowia naszych rodaków.

Z okazji tego Święta wszystkim pracownikom promującym i dbającym o zdrowie ludzi na całym świecie, tym zrzeszonym w WHO oraz wszystkim którzy na co dzień to czynią w swoich miejscach pracy
Życzę
wiele siły i samozaparcia w dążeniu do celu, Świata bez wojen i zmian klimatycznych
a prywatnie zdrowia i spełnienia marzeń.

red. dr n. med. lek. dent. Agnieszka Czechumska

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI