Jaki prezent dla dentysty ?

Redakcja portalu
jaki prezent dla swojego dentysty stomatologa

Jaki prezent dla dentysty byłby idealny? Prezent w ramach urodzin dla znajomego dentysty. Prezent w ramach imienin dla swojego ulubionego stomatologa. Okazji jest wiele.
Chcielibyśmy aby nasz prezent nie był banalny, tylko elegancki i jednocześnie sprawił przyjemność obdarowywanemu. Wszystko zależy od sytuacji i zasobności portfela. Dlatego tak ważny jest pomysł. Zastanawiając się nad prezentem dla dentysty, warto rozważyć coś praktycznego. Może to być coś związanego z jego zawodem. Inną opcją może być prezent, który pozwoli mu się zrelaksować i cieszyć chwilą odpoczynku po pracy. W artykule kilka propozycji

Prezent dla dentysty w postaci sprzętu stomatologicznego w miniaturze

Możesz pomyśleć o zakupie miniatur narzędzi dentystycznych. Na rynku dostępne są miniatury foteli stomatologicznych lub zestawów do diagnostyki zębów (lusterko, zgłębnik, nakładacz kulkowy).
Fajnym pomysłem może być model zęba. Może być w wersji praktycznej, jak i humorystycznej. W tej pierwszej może przydać się do celów edukacyjnych w gabinecie. W tej drugiej może być postawiony w poczekalni w przychodni lub dentysta wykorzysta to jako ozdobę swojego domu.

Gadżety związane z dentystyką

Kreatywne gadżety związane z dentystyką, takie jak:

  • Kubki, breloczki, koszulki, z humorystycznymi napisami związanymi z pracą dentysty.
  • Figurki z metalu- metaloplastyka, czyli tworzenie małych dzieł sztuki pokazujące pracę dentysty. Wykonane są one w różnych wielkościach i z zabawnym przesłaniem. Ręcznie wykonany gadżet z takich części jak stalowe blachy, pręty i nakrętki, będzie wyjątkowym podarunkiem.
  • Nietuzinkowym prezentem może być ponadczasową biżuteria w niebanalnym kształcie- spinki do mankietów dedykowanych wszystkim specjalistom od uzębienia. Zestaw biżuterii wykonany przeważnie jest z najwyższej jakości stali szlachetnej. Wygląd tych drobnych ozdób może przedstawiać elementy związane z pracą dentysty. Mogą one być np. m.in. w kształcie:
  1.  szczęk w kolorze czerwonym z białymi zębami;
  2.  zęba i lusterka dentystycznego,
  3.  białego zęba i szczoteczki do zębów w kolorze srebrny
  4. z popularnym napisem “Keep calm and drill”.

Voucher na książki lub kursy z zakresu stomatologii

Jeśli wiesz, że dentysta jest zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy w dziedzinie stomatologii, możesz podarować mu książki lub dostęp do kursów online.

Upominki związane z relaksem

Dentysta, tak jak każdy inny, zasługuje na czas relaksu. Może warto rozważyć zakup prezentu w postaci zestawu do aromaterapii, czy lampy solnej.
Kolejnym pomysłem jest np. vouchera na masaż, czy inny zabieg relaksujący.

Zestaw piśmienniczy czy długopis dla dentysty

Elegancki długopis lub zestaw piśmienniczy może być praktycznym i estetycznym prezentem. Marka i wielkość zależy od tego jaką kwotę przeznaczyliśmy na ten prezent. Dentysta oprócz opisywania kart pacjentów w komputerze, również wypisuje recepty i wydaje pisemne konsultacje. Długopis lub pióro to zawsze dobry prezent.

Książka lub film niezwiązane z pracą stomatologa

Jeśli wiesz, czym fascynuje się dentysta, jakie ma konkretne zainteresowania poza stomatologią, możesz podarować mu np. książki, filmy lub inne akcesoria związane z tymi pasjami

Personalizowany prezent dla dentysty

Możesz także rozważyć personalizowany prezent dla dentysty, tak jak np.:

  • grawerowany brelok czy kubek z imieniem dentysty.
  • lampka z imieniem jego firmy, marki Plexido, to doskonały pomysł na prezent.
  • imienny pięknie oprawiony kalendarz całoroczny to także doskonały prezent dla każdego prowadzącego swoją firmę.

Jak zwykle w takich sytuacjach ważne jest aby zastanowić się co wiemy o osobie obdarowywanej i jaką kwotę chcemy przeznaczyć na prezent. Trzeba to uczynić odpowiednio wcześniej aby był czas na spersonalizowanie prezentu.
Mamy nadzieję, że tych kilka powyższych inspiracji pomoże w poszukiwaniu idealnego prezentu dla waszego ulubionego dentysty.

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI