DLA DENTYSTY – NAKŁADKI [ artykuł i kurs ]

artykul dla dentysty z nowy gabinet pl recenzja

Dentysta podążający za rozwojem technologii doskonale wie, że przezroczyste nakładki ortodontyczne mogą służyć do szybkiego przeprowadzenia niewielkiej korekty zgryzu. Wykorzystać je można do uszeregowania zębów przed rekonstrukcją protetyczną, czy zabiegiem implantologicznym. Niestety w wielu gabinetach stomatologicznych brak jest specjalistów ortodontów. Niekiedy w najbliższej okolicy nawet nie ma lekarzy oferujących leczenie ortodontyczne.

Jak zacząć leczyć samodzielnie nakładkami? Jaką wiedzę należy posiadać, aby bez problemów leczyć nakładkami? Czym różnią się firmy nakładkowe znajdujące się w Polsce? Jakie uregulowania prawne dotyczą lekarzy leczący ta metodą? Jak bezpiecznie wprowadzić tą usługę do swojej praktyki stomatologicznej? Na wszystkie te pytania uzyskasz odpowiedź w najnowszym artykule opublikowanym w czasopiśmie „Nowy gabinet stomatologiczny” nr 5/2022 lub na stronie:

https://www.nowygabinet.pl/index.php/spis-tresci-ngs/5039-ngs-5-2022

Jeśli interesuje Cię szybkie i kompleksowe szkolenie teoretyczno-kliniczne, z zakresu leczenia przezroczystymi nakładkami na zęby, zapraszamy na autorski kurs. Powstał on na bazie wieloletnich doświadczeń własnych, zebranych podczas współpracy z kilkoma firmami nakładkowymi w Polsce. Wiem o czym mówię, sama tego doświadczyłam. Oprócz teorii z zakresu biomechaniki i zasad leczenia nakładkami, poznasz aspekty prawne leczenia ortodontycznego z perspektywy biegłego sądowego.

ulotka kursu ortodontycznego z nakladek dr agnieszki czechumskiej

Coraz więcej pacjentów aktywnie poszukuje nowoczesnej, modnej i niewidocznej metody minimalnego leczenia ortodontycznego właśnie nakładkami.

Nie ma na co czekać, pacjenci potrzebują leczenia ortodontycznego, a Ty masz szansę zostać prekursorem leczenia tą metoda w swojej okolicy.

Chcesz więcej dowiedzieć się o szkoleniach grupowych lub indywidualnych? Napisz do nas: kontakt@dentystaradzi.pl 

Szkolenia prowadzi nadzwyczaj cierpliwa ale pełna energii i pasji dr Agnieszka Czechumska.

szkolenie z nakladek ortodontycznych

wyklad z leczenia nakladkami ortodontycznymi

kurs z leczenia nakladkami przezroczystymi alignerrami Szkolenie z leczenia nakładkami ortodontycznymi stripping zebow podczas leczenia aparatem nakladkowym

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI