U Smile nakładki ortodontyczne

Na tle morza w ręku trzymane są nakładki na zęby U Smile.

Na polskim rynku dostępnych jest wiele zagranicznych i rodzimych nakładek ortodontycznych. U Smile są to nakładki ortodontyczne produkowane i praktykowane od czterech lat w Polsce. Leczenie tymi nakładkami oferuje już 150 placówek stomatologicznych. Dlaczego popularność tej marki wzrasta? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w artykule.

Zalety nakładek U Smile

Nakładkami U Smile można leczyć młodzież i dorosłych. Nakładki są przezroczyste, prostowanie zębów przebiega w sposób dyskretny. Do jedzenia zdejmuje się nakładki z zębów, dlatego przez całe leczenie, można jeść swobodnie. Do uprawiania sportów rekreacyjnie czy wyczynowo, aparatu nakładkowego nie trzeba zdejmować z zębów. Niezaprzeczalną korzyścią jest oszczędność czasu, ponieważ podczas leczenia, nie trzeba odbywać regularnych wizyt kontrolnych. W planie leczenia określona jest częstotliwość wizyt, a wizyty awaryjne w leczeniu nakładkowym prawie nie występują. Dlatego ten typ leczenia przeznaczony jest dla aktywnych pacjentów, którym zależy na oszczędności czasu.

Ankieta kwalifikacyjna

Jeśli jesteś zainteresowany leczeniem nakładkami U Smile, pierwszym krokiem jest wypełnienie ankiety kwalifikującej. Na stronie internetowej usmile.life  należy zaznaczyć najbardziej zbliżoną charakterystykę swoich zębów. Pytania w ankiecie dotyczą występowania:

  • stłoczeń zębów
  • rozsunięć
  • szpary poziomej między zębami
  • przebarwień zębów

oraz

  • ogólnego opisu stanu zdrowia zębów.

Cena U Smile

Nakładki U Smile mają konkurencyjną cenę w porównaniu do aparatu stałego, czy innych nakładek ortodontycznych. Jeśli wada jest niewielka, czas leczenia krótki, a plan leczenia nie jest skomplikowany, to leczenie może się zamknąć w kwocie rzędu nawet 4900 zł. Ceny nakładek prostujących zęby wynikają z wielu nakładających się kosztów. Pacjent płacąc za nakładki opłaca ilość nakładek, materiał nakładek, marketing i obsługę firmy je produkującej, czy samą markę. W firmie U Smile bardziej złożone wady, z długim leczeniem i skomplikowanym planem leczenia, mogą przekroczyć 10 000 zł. Warto wiedzieć, że U Smile nie ma pakietów leczeń. Cenę zawsze określa się indywidualnie.

Promocje

W niektórych gabinetach, w tym w jednej z przychodni w Warszawie, można otrzymać zniżki na prostowanie zębów. W okresie wakacji, do 31.08.2021, po podpisaniu umowy na leczenie, odebrać można zniżkę w wysokości 500 zł na nakładki U Smile. Informacje o zniżkach i promocjach dostępne są na stronie producenta lub na facebooku.

Gabinety

Na terenie całego kraju można znaleźć placówki partnerskie, w których dentyści pracują z nakładkami U Smile. Do leczenia niezbędne jest m.in. badanie lekarskie, zdjęcia RTG oraz skan zębów w formacie 3D lub klasyczne wyciski zębów. Usługi takie dostępne są w większości miast Polski. Pacjent wykonuje je w dowolnie wybranym miejscu. Następnie od lekarza otrzymuje wycenę swojego leczenia, oraz plan według którego będzie ono przebiegało.

Opinie

Nakładkami U Smile leczyło się na razie ok. dwóch tysięcy pacjentów. Wśród nich wymienić można fotomodelki: Barbarę Sarah Szczypiór i Annę Adamską. Model Rafael Malinowski, może również swoim uśmiechem zaświadczyć o precyzji prostowania zębów aparatem U Smile. Opinie zamieszczane w mediach są pozytywne.

Dygresje autorki

W drodze do wymarzonego uśmiechu, szukamy dróg, które w sposób minimalny zburzą nasz codzienny harmonogram dnia. Opisywany system wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw. Po amerykańskich, niemieckich i tureckich systemach, pojawiają się polskie opcje prostowania zębów nakładkami. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia ortodontycznego, jest już bardzo ważnym krokiem. Kolejny, to wybór lekarza i dopasowanej do swojej wady zgryzu marki nakładek. Tu mogę pomóc tylko opisując możliwości każdej z nich. Życzę podjęcia dobrych decyzji, zapraszam do czytania artykułów i zadawania pytań.

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI