„Dziel się Uśmiechem”- rekrutacja do XI edycji programu

Redakcja portalu
zabek z dziecmi wiewiorka dentysta i napisem dziel sie usmiechem rekrutacja do programu 2023/2024

Nie ma nic piękniejszego niż uśmiechnięte dziecko. Jeżeli to dziecko ma zdrowe i proste ząbki w tym uśmiechu, to radość jest podwójna.  Dlatego zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu  zdrowie dzieci do wzięcia udziału w kolejnej ogólnopolskiej akacji „Dziel się Uśmiechem”.

Jeśli pracujesz z dziećmi z przedszkola (grupy 6-latków, tzw. zerówki) oraz w klasie 1-3 w szkole podstawowej i chcesz wziąć czynny udział w akcji to zapraszamy do zapoznania się z programem:

https://pck.pl/kampanie/dziel-sie-usmiechem/

Kampania dziel się uśmiechem

Zapisy do programu rozpoczynającego się w II połowie 2023 roku właśnie zaczęły przyjmować Oddziały Okręgowe PCK w całym kraju:

https://pck.pl/kontakt/

Warto wiedzieć, że Polski Czerwony Krzyż i MARS Polska oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, od 2013 roku już prowadzi ten wspaniały program edukacyjny.

Często mówi się, że zdrowie człowieka zaczyna się w jamie ustnej, dlatego tak ważne jest dbanie o prawidłową higienę. Odpowiednia profilaktyka zapobiegnie wielu chorobom.  Pokazanie dziecku jak dbać o ząbki, że może to być  przyjemnie i zabawne, nastawi je w pozytywny sposób  nie tylko do  stomatologów, ale do codziennego dbania o nie. Pozytywne nawyki nabyte w dzieciństwie procentują  w życiu dorosłym.

Dajmy dzieciom szansę na  Uśmiech.

Zapraszam do czytania artykułów na portalu dentystaradzi.pl poświęconych dzieciom oraz zadawania wszelkich pytań na tematy stomatologii dziecięcej.

Dentysta na NFZ dla dzieci w 2023 r.

5 porad jak dbać o zęby dzieci w Święta

PIERWSZA SZCZOTECZKA dla dziecka – jaka?

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI