3 Urodziny Portalu

Redakcja portalu
3 urodziny portalu dentystaradzi.pl balony

Dziękujemy, że jesteście z nami!
W marcu 2024 Portal DentystRadzi.pl obchodzi swoje trzecie urodziny.
Cieszymy się, że realizujemy konsekwentnie naszą misję:

…. Portal DentystaRadzi.pl pisany z myślą o czytelnikach szukających wiarygodnych informacji na temat możliwości profilaktyki i leczenia dentystycznego. Współtworzony przez internautów, poprzez aktywne zadawanie pytań do specjalistów i ekspertów ze wszystkich działów stomatologii. ….

Państwa zainteresowanie swoim zdrowiem w jamie ustnej jest budujące i jednocześnie świadczące o potrzebie istnienia tego portalu. Statystyki mówią same za siebie. Ilość czytelników stale wzrasta, ilość zadawanych pytań się zwiększa.
To właśnie rzetelna informacja prosto od fachowca – stomatologa, daje poczucie bezpieczeństwa i jest bardzo potrzebna w dobie zalewu informacjami od „domorosłych dentystów”.

Portal w ostatnim czasie do swoich podstawowych działów takich jak stomatologia i ortodoncja, dodał kolejne: implanty zębów, paradontoza, nakładki ortodontyczne i leczenie stomatologiczne w ramach NFZ.

Implanty logo

Dział Implanty Zębów powstał ponieważ, coraz więcej osób myśli o uzupełnienia braków zębowych. To oni kierowali do nas pytania o zalecenia i przeciwwskazania do zabiegów implantologicznych. Największym zainteresowaniem cieszą się artykuły tj.:

Logo działu nakładki ortodontyczne„Ortodoncja” i „Nakładki ortodontyczne” to działy na portalu z których korzysta ogromna liczba czytelników. Pacjenci dowiedzieć się z nich mogą jakie są metody leczenia ortodontycznego.  Nie tylko ludzie młodzi, ale również starsi, dążą do Hollywood Smile.  Popularne stały się m.in. artykuły:

Logo działu ParodontozaW związku ze wzrastającą świadomością o potrzeby zdrowia dziąseł i kości, otrzymywaliśmy coraz więcej różnorodnych pytań o chorobę jaką jest paradontoza. W ostatnim roku powstał Dział Paradontoza, w którym umieściliśmy serię artykułów, które czytelnicy przyjęli z wielkim zainteresowaniem. Najczęściej czytane są artykuły:

Stomatologia dziecięcaWiedząc jak ważne są w naszym życiu dzieci, poświęciliśmy wiele uwagi na stworzenie artykułów pomocnych rodzicom. Ząbkowanie u dzieci to trudny moment w życiu rodziny. Wykształcenie nawyku starannej higieny jamy ustnej, to kolejny etap do pokonania przez nich. Traktowanie dentysty jak przyjaciela, którego systematycznie się odwiedza, to kolejne wyzwanie. Prostowanie ząbków to przeżycie nie tylko dla dziecka ale i rodzica. Dlatego tak ważne są m.in. te artykuły:

NFZ logoDużym zainteresowaniem na naszym portalu cieszą się artykuły dotyczące usług bezpłatnych w ramach NFZ w nowym dziale NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA tj.:

W ostatnim roku rozwinął się również dział „STREFA DLA LEKARZY”.
Okazało się, że rzetelnej wiedzy poszukują nie tylko pacjenci. Coraz więcej pytań dostawaliśmy od stomatologów. Poszukują oni fachowej wiedzy. Chcą podążać za nowinkami technologicznymi. Szukają pomocy w kwestii wyposażenia gabinetu, czy komunikacji z pacjentem. Dla nich organizujemy szkolenia. Jesteśmy z nimi gdy potrzebują pomocy prawnej.

Drodzy Czytelnicy,
my istniejemy dla Was i dzięki Wam.
Wy możecie czuć się bezpiecznie w kwestiach poruszanych w naszych artykułach.
Korzyść obustronna.
Dziękuję, że jesteście z nami!
Czytelnikom i pracownikom Portalu DentystaRadzi.pl
życzę:
Zdrowia
Sukcesów w dążeniu do celu
Satysfakcji z podjętych wyzwań
Wielu radosnych chwil w życiu rodzinnym
I wielu powodów do uśmiechu każdego dnia.

Redaktor naczelna Agnieszka Czechumska

Zobacz jeszcze:

PODZIEL SIĘ SWOIMI PYTANIAMI I OPINIAMI